Osiągnij sylwetkę jaką zawsze chciałaś/eś!

Nie możesz zrzucić zbędnych kilogramów?
Masz problem z utrzymaniem diety?
Zawsze po diecie dopada Cię efekt yoyo?
A może ćwiczenia nie są dla Ciebie?

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś jak można osiągnąć cudowny stan, w którym jesz wszystko
w odpowiednich ilościach, a dosłownie każde ćwiczenie, które wykonujesz jest dla Ciebie czymś łatwym i przyjemnym, dzięki czemu osiągasz sylwetkę o jakiej zawsze marzyłeś/aś?
A gdybyś wiedział/a, że możesz to osiągnąć bez trzymanie restrykcyjnej diety, stosowania środków chemicznych i morderczego treningu?

To wszystko możesz mieć już dziś na wyciągnięcie ręki. Dzięki skutecznemu „zaprogramowaniu” podświadomości, Twój cel wagowy będzie prosty do zrealizowania.
Dzisiejsza hipnoterapia to tak naprawdę naukowo udokumentowana metoda, która pokazuje,
że rzeczy takie jak szybkie leczenie chorób, czy wspomaganie własnego rozwoju, może być niezwykle szybkie i skuteczne.
Otyłość czy nadwaga pretendują dziś do miana chorób cywilizacyjych. Szacuje się, że może to być w niedalekiej przyszłości jedna z głównych przyczyn chorób w ogóle. Jednak już dziś wiemy jakie konsekwencje przynosi nadwaga i otyłość w postaci m.in. chorób układu krążenia, cukrzycy czy słabszego samopoczucia.
Wiele osób mówi, że upragnioną wagę można osiągnąć bez użycia hipnoterapii. Jest w tym trochę racji, ale jak pokazują badania, dzięki zastosowaniu hipnoterapii odbywa się to szybciej
i skuteczniej. Pierwsze to badania z roku 1985 opublikowane w Journal of Consulting and Clinical Psychology, w których brało udział 109 osób podzielonych na dwie grupy. Jedna grupa stosowała klasyczne metody odchudzania, druga była wspierana hipnozą. Badania kontrolne przeprowadzane były po 9 tygodniach, następnie po 8 miesiącach i po 2 latach. Grupa ze wsparciem hipnozy traciła wagę znacznie w ciągu całego badania, druga grupa tylko w ciągu pierwszych
9 tygodni. Kolejne badania na przestrzeni lat potwierdzały tylko te wyniki. Między innymi badania przeprowadzone na uniwersytecie w Connecticut (1996 r.), wykazały że osoby stosujące hipnozę uzyskały dwukrotnie większy spadek wagi w porównaniu do osób niestosujących hipnozy. Kolejne, przeprowadzone na tym samym uniwersytecie przez Storrs Allison, wykazały, że 90 % osób stosujących hipnozę przy odchudzaniu, utrzymało upragnioną wagę po okresie 2 lat od rozpoczęcia terapii.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat hipnoterapii i mechanizmu jej działania, znajdziesz je na podstronie „o hipnoterapii”, ale jeśli już teraz wiesz, że utrata wagi, świetne samopoczucie i utrzymanie upragnionej sylwetki jest dla Ciebie dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z formularza kontaktowego na dole strony.

Pakiet schudnij i uzyskaj sylwetkę jakiej zawsze chciałeś/aś.

Czas:4-6 sesji
Miejsce: Katowice, Kraków, Wadowice
Cena: 1000 zł płatne z góry* lub 200 zł/sesję

*6 sesji do wykorzystania w przeciągu 3 miesięcy

 


Wypełnij formularz, a skontaktuje się z Tobą lub zadzwoń pod numer: 500 708 638

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu(wymagane)

Comments are closed.