Rzuć palenie już dziś

Czy myślałeś o tym, aby pozbyć się nałogu palenia? Wiem, że nie jest to łatwa decyzja, zwłaszcza gdy czasami jej konsekwencjami jest wzrost wagi lub fatalne samopoczucie bo bez palenia, czujesz się jakby na głodzie. A gdybyś mógł pozbyć się palenia szybko i bez efektów ubocznych? Klucz do wszystkiego tkwi w Twoim umyśle.

Szkodliwość nałogu tytoniowego jest znana nie od dziś. W samym dymie tytoniowym jest ok. 5000 substancji oddziałujących na organizm. Palacze żyją 14 lat krócej niż niepalący i wzrasta u nich ryzyko wystąpienia raka płuc, nerek, żołądka, a także prącia czy trzustki. Co najgorsze, dostarczamy szkodliwych substancji nie tylko sobie, ale także osobom w naszym otoczeniu. Analizy badań wykazały, że dla osób niepalących mieszkających z partnerami, którzy palą w domu, ryzyko zachorowania na raka wzrosło o 20-30%, a dla osób narażonych na dym tytoniowy (np. w miejscu pracy) wzrost ryzyka wynosił 16-19%.

Jednak papierosy to nie tylko koszty zdrowotne. Przeciętnie palacz na zakup papierosów wydaje miesięcznie 385,23 zł wg danych za rok 2013, rocznie ten koszt to 4599 zł. Czy nie przyjemniej byłoby wydać te pieniądze np. na wakacyjny wyjazd?

A jak szybko rzucić palenie? Tu z pomocą przychodzi hipnoterapia. Jak wynika z
badań hipnoterapia jest najskuteczniejszą metodą rzucania palenia. Pokazują to między innymi badania American College of Chest Physicians z 2007r., w których pacjentów podzielono na trzy grupy: bez wsparcia terapeutycznego, ze wsparciem farmakologicznym (gumy nikotynowe) oraz ze wsparciem hipnoterapeutycznym. Po 6 miesiącach największą grupę niepalących stanowiły osoby poddane hipnoterapii.

W różnych badaniach szacuje się, że do palenia wraca:
- 90% osób nie stosujących terapii,
- 74 do 80% osób stosujących farmakoterapię.
- 14 do 33% osób stosujących hipnoterapię.

Dzieje się tak dlatego, że tak naprawdę nałóg palenia (wg podejścia hipnoteraputycznego) nie jest związany z uzależnieniem od nikotyny, a pewnym automatycznym zachowaniem, które wypracowaliśmy. Najlepszym tego przykładem jest to, że nie ma przecież osób, które leczyłyby się z uzależnienia od gum nikotynowych.
Oprócz tego, że hipnoterapia jest niezwykle skuteczna, jest też szybką formą terapii. Średnia ilość
sesji potrzebna do pozbycia się nałogu palenia waha się między 3 a 6. Zastosowanie hipoterapii pozwala nie tylko pozbyć się zwyczaju palenia, ale także nauczyć się walczyć z wszystkimi symptomami tzw. głodu nikotynowego.
Jeżeli chcesz pozbyć się papierosów ze swojego życia już dziś, bez efektów ubocznych, skorzystaj
z formularza na dole strony, a otrzymasz e - maila zwrotnego z informacją o wolnych terminach sesji.

Czas: 3 do 6 sesji
Miejsce: Kraków lub Wadowice
Koszt: 900 zł  PROMOCJA NOWOROCZNA 750 zł jednorazowo* lub 250 zł 200 zł sesja

*6 sesji do wykorzystania w przeciągu 3 miesięcy


Wypełnij formularz, a skontaktuje się z Tobą lub zadzwoń pod numer: 500 708 638

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu(wymagane)

Comments are closed.